manažer - koordinátor účetního oddělení
PRAGUE ALLIANCE s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 6 dny
source : Hitprace

kontakt : Mgr. Marina Saprykina, e-mail : ms pragal.eu, prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Ječná č.p. 2093 / 32a, Praha 2.

Náplň práce : Kontaktní osoba pro externí partnery zajišťující účetní a daňové služby.Kontrola práce externích partnerů.Posuzování finančních hlášení a reportů.

Spolupráce na systému zadávání objednávek a vypracování reportů.Vyhledávání vhodných externích spolupracovníků a partnerských společností.

Komunikace s klientským oddělením.Požadavky : apod.)Aktivni znalost českého jazyka slovem i písmem.Dobré komunikační schopnosti v českém jazyce.

Porozumění základním účetnim principům.Znalost ruského jazyka, vzdělání a zkušenost ve firemním účetnictví a finančnictvívýhodou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost