Skladník/ce - manipulační dělník/ce
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt; Požadujeme : platný průkaz na VZV + praxe min. 1 rok v řízení, řidičský průkaz "B", dobrý zdravotní stav, technická zdatnost, trestní a morální bezúhonnost, chuť učit se novým věcem, samostatnost, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost.

Náplň práce : manipulace s materiálem a hotovými výrobky, kompletace zboží pro odběratele. Finanční příspěvek na životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku, odměna při splnění docházky bez absence.

Prac. doba 6-14.00 nebo dle dohody. Kontakt : osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14 : 00 hod., telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost