Konstruktér/ka
Annonce
Ostrava, CZ
před 5 dny

Místo výkonu práce : Výstavní / a, Ostrava - Vítkovice . em, telefonicky v Po-Pá od : do : hod., osobně v sídle firmy ve hod.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme konstruktéra pro perspektivní výrobu s expedicí do celého světa.

Nabízíme : Zaměstnání v české výrobní společnosti Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi v zdělání Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání Náplň práce : Konstrukce výrobků a přípravků - D modely, zpracování výkresové a technologické dokumentace Tvorba podkladů pro cenové kalkulace Spolupráce s technology a mistry při optimalizace výroby - konstruování technologických přípravků pro svařování, obrábění, montáže, kontrolní šablony, přepravní prostředky, konstrukční změny výrobků apod.

Požadavky : Praxe na pozici konstruktéra Znalost práce v programu Autodesk Inventor (případně jiný D program), AutoCAD, MS Office Výhodou znalost technologie výroby tenkostěnných výrobků z plechu Výhodou znalost cizího jazyka Důslednost a kreativita, samostatnost a spolehlivost Systematické myšlení s orientací na detail Proaktivní a iniciativní přístup k práci Ochota učit se novému Benefity : příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce Nástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost