Trenér parkouru na kroužcích pro děti (asistent trenéra)
Svět pohybu z.s.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme nové trenéry parkouru!

Na podzim budeme otevírat nové kroužky parkouru pro děti a hledáme nové trenéry / trenérky, případně asistenty trenérů parkouru.

Náplň práce :

Příprava a realizace tréninků a dalšího programu pro děti. Vysvětlování a praktické ukázky cviků. Vzdělávání - rozhovory na téma spojené s tréninkem a osobním rozvojem.

Dohled na dodržování bezpečnosti a hygienických předpisů. Vedení svěřeného oddílu a evidence docházky.

Nabízíme :

  • Práce pro organizaci, která zastřešuje nejlepší trenéry parkouru z celé České i Slovenské republiky
  • Práci s dětmi na kroužcích, workshopech, příměstských campech a táborech
  • Při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci (spolupráce hlavně přes školní rok)
  • Možnosti kariérního růstu : asistent trenéra - trenér junior - senior trenér - hlavní trenér - TOP trenér
  • Finanční ohodnocení začíná od 100 Kč za hodinu, dle nastaveného systému odměn a intenzity spolupráce (vyšší trenérské pozice se mohou časem dostat až na 500 Kč za hodinu a další finanční i nefinanční bonusy)
  • Možnost zúčastňovat se komerčních show a natáčení reklam
  • Flexibilní zkrácený úvazek na DPP nebo práce na ŽL.
  • Požadujeme :

  • Parkourové schopnosti
  • Zkušenost s vedením dětí výhodou (učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí na táboře, skaut)
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, kladný vztah k dětem
  • Chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat
  • Věk od 16 let
  • Pošlete prosím motivační dopis a své foto
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.