Pracovník v sociálních službách - asistent/ka chráněného bydlení
FOKUS Liberec obecně prospěšná společnost
Česká Lípa, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro FOKUS Liberec obecně prospěšná společnost .

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené :

Do zavedeného terénního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Popis pracovní pozice : vykonává sociální práci v souladu se zákonem ř. 108 / 2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např.

při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.).

Nabízíme : smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days.

Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč os. ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení.

Požadujeme : minimální stupeň vzdělání : úplné střední odborné s maturitou, uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP skupina B - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.

Hlásit se e-mailem : zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nástup : leden 2020, případně dle dohody

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)