Provozní montér vodovodů a kanalizací
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Lomnice nad Popelkou, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Kampelíkova 1544, Lomnice nad Popelkou, 51251
  • Přidáno : 30.6.2019
  • Instalatéři vodovodů :

    Pracovní náplň

  • Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní a kanalizační síti a vodohospodářských objektech
  • Provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených
  • Vykonávání pracovní pohotovosti
  • Obsluha vyhrazených technických zařízení (tlakové nádoby, zdvihací zařízení)
  • Nabízíme

  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč, 13. + 14. mzda
  • Dovolená nad rámec Zákoníku práce
  • Požadujeme

  • Výuční list v oboru instalatér výhodou, případně v některém z příbuzných technických oborů
  • Řidičský průkaz sk. B (C, T výhodou)
  • Práce na PC výhodou
  • Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost
  • Fyzická zdatnost (práce ve venkovním prostředí)
  • kontakt : e-mailem

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)