Operations manager - příležitost k seberealizaci !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Hledáte změnu ? Rádi byste našli novou výzvu a stali se součastí prosperující společnosti která se řadí mezi přední dodavatele do automobilového průmyslu?

Neváhejte právě máte šanci!Hledáme člověka který nám zajistí : - Nastavení a efektivní řízení segmentu- Odpovědnost za útvary výroby logistiky kvality technologie a projektového managementu- Stanovování a hodnocení ekonomických výrobních a kvalitativních uakaztelů- Plánování a řízení provozních nákladů lidských zdrojů a investic- Reprezentace organizace na jednáních se zákazníky a dalšími partneryBez čeho se u nás neobejdete ?

 • VŠ ekonomického nebo technického směru- Praxi na manažerské / vedoucí pozici minimálně 3 roky- Praxe v Automotive- Plynulá AJ nebo NJProč se k nám přidat ?
 • Práce na HPP- Odpovídající finanční ohodnocení- 13. plat- Manažerské odměny- Moderní pracovní prostředí- Zázemí úspěšné a stabilní společnosti- 25 dní dovolené- Příspěvek na dopravu- StravenkyVzdělání : vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost