REFERENT / REFERENTKA - VODOPRÁVNÍ ÚŘAD
Statutární město Hradec Králové
Hradec Králové, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace
 • Náplň práce : činnost na úseku vodoprávního úřadu v rozsahu zákona č. 254 / 2001Sb., o vodách a zákona č. 274 / 2001 Sb.
 • o vodovodech a kanalizacích, vedení správních řízení dle uvedených zákonů - činnost speciálního stavebního úřadu, vedení a zpracování vodoprávní evidence, kontrolní činnost v oblasti uvedených zákonů, ukládání nápravných opatření a pokut za protiprávní jednání v oblasti uvedených zákonů, odborné činnosti na úseku ochrany životního prostředí (vypracování stanovisek pro posouzení vlivu záměrů na životní prostředí ap.

  platové zařazení : 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., v platném znění- je nastaven systém výkonového odměňování, tzn.

  souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn- Požadujeme : vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, praxe v oboru či praxe ve státní správě výhodou, znalost právních předpisů, zejména zákona č.

  254 / 2001Sb., o vodách a zákona č. 274 / 2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích, orientace v systému veřejné správy, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)komunikační schopnosti, důslednost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č.

  312 / 2002 Sb., 4 odst. 1- Nabízíme : zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizacepracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnancůpružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna , pět týdnů dovolenézajímavý program benefitů (možnost stravování / stravenkové karty, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance).

  příjemné pracovní prostředí- Přihlášky lze podávat do 22.11.2021Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.

  hradeckralove.org - Kariéra - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky,kontaktní osoba :

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost