Pracovník recepce - noční směny – vyhrazeno pro OZP
Mediateam CZ, s. r. o.
Praha, Praha
před 4 dny
source : Inwork.cz

Informace

Jsme Mediateam CZ. Nabízíme uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Zakládáme si na férovém osobním přístupu, věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz.

Stále se rozrůstáme, a proto hledáme nového kolegu či kolegyni na recepci, která je umístěna v nájemním bytovém domě na Praze 1

Náplň práce :

  • kontrola osob, které vstupují do objektu - např. návštěvy či kurýři donáškových služeb
  • přebírání pošty pro nájemníky domu
  • průběžné obchůzky po domě
  • vynášení odpadků, úklid dvora a chodníku před domem
  • drobná pomoc nájemníkům - např. vynesení nákupu ke dveřím bytu
  • Co od vás očekáváme

    Základní předpoklady :

  • příjemné a milé vystupování, dobré vyjadřovací schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Co nabízíme?

  • smlouva na hlavní pracovní poměr na 20 - 24 hod. týdně
  • volitelné směny na 8 hodin denně v nočním provozu
  • mzda 130-145 Kč / hod, příplatky za práci v nočních hodinách a o víkendech
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • poukázky Flexipass do lékáren a zdravotních zařízení v hodnotě 400 Kč
  • bezplatné právní poradenství
  • individuální přístup
  • pracoviště s dobrou dostupností
  • výhodní mobilní tarif
  • Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.