Vedoucí půjčovny
Stavby Střechy Komíny s.r.o.
Ostrava-město, Ostrava
před 12 hodinami
source : Hitprace

Vhodné pro zdravé, OZP s max. 2. st. invalidityMísto výkonu práce : OstravaKontakt : Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail : dzizova scomplet.

cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Požadujeme : - manuální zručnost- samostatnost, zodpovědnost- praxe s vedením lidí a provozu- práce na PC- obchodní znalostiNáplň práce : - vedení provozu a skladu půjčovny lešení a stavební technikyNabízíme : - odpovídající mzdové ohodnocení- samostatnou a zodpovědnou práci- práce po celé roční období- nástup ihned- dlouhodobý a stálý pracovní poměr- možnost mzdového a personálního růstu- postupné vzdělávání a růstNástup možný IHNED.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost