Zedník/dlaždič
Kadaňka s.r.o.
Brno
před 12 dny

Jsme zavedená stavební firma, fungující více jak 23 let. Sháníme zedníka se zkušenostmi v oboru. Nemusíte mít výuční list.

Náplň práce. Údržbářské práce v objektu brněnského výstaviště- venkovní i vnitřní práce (omítky, dlažby, obrubníky, SDK a další).

Dále rekonstrukce bytů, bytových domů, jader a další. Člověk, který se jednoduše poradí. Nemusí umět všechny vypsané věci.

Dále sháníme i osobu, která bude provádět bourací práce. Požadujeme : Pravidelná pracovní docházka Řidičský průkaz skupiny B Čistý rejstřík trestů Samostatnost Flexibilita Nabízíme : Stálé finanční ohodnocení bez výkyvů (např.

zimě) Placeno vždy v domluveném termínu Platové ohodnocení dle schopností a domluvy. Pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Dobrý kolektiv a pracovní různorodost. Individuální přístup. Vzdělání : SŠ s maturitou, základní, vyučení, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády, Práce na ŽL, Zkrácený úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost