OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC
AC Jobs
Bruntál
před 4 dny

Máte praxi v oblasti obrábění kovů na CNC strojích, konkrétně se soustružením, broušením, frézováním, či horizontálním vyvrtáváním?

Dáváte přednost menší rodinné firmě, kde jsou si všichni rovni, před velkými korporacemi? Chcete být za svou kvalitní práci kvalitně ohodnoceni?

Pak nám zašlete Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto jedinečnou nabídkou práce! Moderní strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici : OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC - RODINNÁ FIRMA

Pracovní náplň

  • Obrábění kovů dle technické dokumentace
  • Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů
  • Těšení se z vydařené práce
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi v obrábění kovů na CNC strojích (i školní)
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • Chuť pracovat a být za práci dobře odměněn
  • Co nabízíme?

  • Přátelskou atmosféru menší výrobní společnosti
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Super kolektiv!
  • Požádat