Středoškolský učitel/ka - Matematika, Fyzika
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace
Železný Brod, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Výběrové řízení na pozici středoškolský / á učitelíka všeobecných předmětů Matematika, FyzikaNabízíme tuto pozici : úvazek 0,905 tj.

19 vyučovacích hodinPředpokládaný termín nástupu : 1. srpna 2022.Požadavky : - pedagogická a odborná kvalifikace- středoškolská učitelská praxe výhodou- odborná praxe výhodou- organizační a komunikační schopnostiObsah přihlášky : - životopis- motivační dopis- kopie dokladů o dosaženém vzdělání (může být scan)- vzorový plán vyučovací hodiny Matematika (max.

2 normo strany)- vzorový plán vyučovací hodiny Fyzika (max. 2 normo strany)- koncepce výuky nabízených předmětů (max. 2 normo strany / předmět)Na vyžádání zájemcům zašleme ŠVP daných předmětů.

Přihlášky zasílejte do 28. února 2022 na sekretariát školy či na e-mailovou adresu zástupce ředitele školy : smola supss.

czOsobní pohovor uchazečů se uskuteční 17. března 2022 od 14 : 30

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost