řidiči nákladních vozidel, tahačů
VAPAS, a.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MVP : Praha + Severní ČechyKontakt : tel. : 735 171 927 / Po-Pá od 7-15hod., e-mail : Sulova.Ilona vapas.czPřijmeme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu s plachtovými návěsy.

Práce je vhodná pro řidiče z okolí Lovosic, Prahy. Práce od pondělí do pátku. Měsíční výdělek od 30 000 Kč + osobní ohodnocení.

Nabízíme Vám stabilní práci, jistotu výdělku, poskytneme Vám služební telefon, pracovní oblečení, budete pracovat snovou technikou (stáří vozů do 3 let), zajišťujeme pravidelné školení řidičů, účast na firemních akcích.

Požadavky : - řidičské oprávnění skupiny C+E, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu- platné dopravně psychologické vyšetření- pojištění odpovědnosti za škody v výkonu povolání (pomůžeme zařídit)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost