Webový analytik
Omnicom Media Group
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Co budeš u nás dělat?Nastavovat datovou analytiku a čistit data sety našich klientů v systémech Google Analytics, Adobe Analytics, a dalších.

Vzdělávat se na úroveň profíka v této problematice. Pomáhat s postupnou edukací a implementací GA4 u vybraných klientů.Analyzovat výkon kampaní klientů z pohledu performance a finanční efektivity, konzultovat možnosti navýšení výkonu kampaní s jednotlivými digitálními plannery a specialisty.

Hledat příležitosti pro rozvoj měření.Pomáhat nastavovat reporty a dashboardy pomocí Google Analytics či externích vizualizačních nástrojů typu Google Data Studio či QlikSense.

Zapojovat se do interních projektů automatizace a vizualizace dat ve spolupráci s blízkými odděleními IT a Researche.Implementovat měřící kódy z reklamních systémů pomocí GTM na weby klientů.

Komunikovat s web developery v případě potřeby úprav datalayeru webu.Vzdělávat se nejen ve světě analytiky, ale také v jednotlivých reklamních systémech, poznávat i další mediatipy v digitálním i offline prostředí za pomoci interních i externích školení.

Využívat dostupné vzdělávání z globální sítě Omnicom Media Group a samozřejmě mít možnost navštěvovat externí workshopy či konference.

Prostě budeš řádný / á člen / ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení ti řekne šéf našeho RTB týmu Mára tady https : / / youtu.be / idYq-RQ175k### Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám / a používáš.Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu.

kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, máme stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě.

Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle (https : / / www.

welcometothejungle.com / cs / companies / omnicom-media-group) a na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.

cz patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group). Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https : / / open.spotify.

com / show / 6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost