Ostraha obchodních domů - mobilní výjezdová skupina (Moravskoslezský kraj)
BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Bruntál, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Moravskoslezský kraj1. kontakt telefonicky na č. 731 988 699 od pondělí do pátku a to od 8 : 00 do 16 : 00 hodin, e-mailem : nabor.

centrum bohemiamarten.czNáplň práce : zajištění ostrahy maloobchodních prodejen po celé ČR (vždy v rámci kraje)dodržování interních manuálu a instrukcíspolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnostkomunikace s klienty a policiiPožadujeme : věk min.

21 let bezúhonnostfyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilituschopnost jak samostatné tak týmové práceřidičský průkaz skupiny Bpraxe v oblasti CCTVpočítačová gramotnostpraxe v oblasti ostrahy obchodních domů je podmínkapráci v civilu i uniforměNabízíme : práci ve stabilní společnostinadstandardní mzda a výkonnostní odměnybohatý sociální program společnostifiremní vozidlo, notebook, mobilní telefon

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost