Obsluha drátové řezačky a elektroerozivní hloubičky
Almiplast s.r.o.
Mikulůvka, CZ
před 17 dny
source : Easy-prace.cz

OBSLUHA DRÁTOVÉ ŘEZAČKY A ELEKTROEROZIVNÍ HLOUBIČKY Nástup možný ihned. Jedná se o práci v malém, přátelském kolektivu a v klidném pracovním prostředí.

Hlavní náplní naší činnosti je výroba vstřikovacích forem pro různá odvětví, ale hlavně pro automobilový průmysl. Nemáme sériovou výrobu a Vy tak máte možnost, se podílet na zajímavých projektech při práci, která není jednotvárná a při které můžete uplatnit svou seberealizaci.

Výhodou naší firmy je, že nemáme nepřetržitý provoz, jako ostatní velké společnosti. Dále nabízíme odměny při životních výročích, odchodu do důchodu, příspěvek při narození dítěte, příspěvek na stravování, možnost mimořádných odměn, odborná školení, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání.

Výše nabízené mzdy se odvíjí dle praxe Kontakt : Životopisy zasílejte na e-mail : použijte odpovědní formulář Informace telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář, osobní kontakt možný po tel. domluvě ov.13.2.19

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost