Asistent/ka vedoucího výroby
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Liberec
před 14 dny

Správa pošty a další dokumentace, překlady z / do AJ, zpracovávání reportů, tabulek, grafů, organizace porad a služebních cest, účast na jednáních a pořizování zápisů, další administrativní činnosti.

Požadujeme : Min. SŠ vzdělání, Vhodné i pro absolventy, Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, Uživatelská znalost MS Office podmínkou, MS Dynamics, Patriot výhodou, Řidičský průkaz skupiny B, Organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost.

Nabízíme : Pracovní režim : klouzavá pracovní doba, příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

Vzdělání : vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost