Stavební dělník pro speciální stavební práce
SANATECH MORAVA, s.r.o.
Vsetín, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SANATECH MORAVA, s.r.o. .

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby :

STAVEBNÍ DĚLNÍCI PRO SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ PRÁCE

Jsme mladou úspěšnou firmou v oboru specializovaných stavebních pracích, která realizuje stavební práce v oblasti sanací, injektáží a dalších specializovaných prací.

Do našeho týmu přijmeme pracovníky na stavbu, kteří se nebojí denních výzev.

POŽADUJEME :

SŠ, popřípadě SOU v oboru stavenictví s prokazetelnou praxí min. 5 let. Orientaci ve výkresové dokumentaci. Samostatnost, odpovědnost za svěřený materiál a stroje.

ŘP sk. B - aktivní řidič, chuť cestovat po celé ČR.

NÁPLŇ PRÁCE :

Stavební a zednické práce, bourací práce, práce s chemickým materiálem

NABÍZÍME :

Zázení stabilní společnosti, práce na HPP, odměny z kvalitně vykonané práce, kariérná růst. Spolupráci na významných stavbách v ČR. Nástupní plat 25 000,- Kč

VÝHODOU :

Praxe ve specializovaných staveních pracích

Ov. : 7.10.

Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)