Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)
Filipin touch s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaZaměstnanci / zaměstnankyně budou přednostně umísťováni / ny do provozovny "Solární studio H&H", Radlická 117, Praha 5, 150 00.

Kontaktní osoba : WACHTL PAVEL, e-mail : wachtl.pavel gmail.com. První kontakt formou e-mailu s přiloženým životopisem. Osobní kontakt po telefonické domluvě.

Zaměstnavatel si vybere uchazeče na základě výběrového řízení.UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : - Společnost provozuje thajské a filipínské masáže.

 • Hledáme maséry / ky pro salon filipínských masáží. - Požadován je certifikát pro masérství na úrovni rekvalifikace v oboru masérských služeb.
 • Uvítáme znalost filipínských masáží. - Požadujeme milé příjemné vystupování.- Znalost angličtiny výhodou. - Zaměstnavatel poskytuje ubytování.
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost