Projektový manažer pro vývoj, implementaci a komplexní provoz úložiště dat a jejích zpracování
VOLSOR s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRAHAKONTAKT : Elena Navrátilová, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář osobně Na příkopě 392 / 9, Praha 1.

Vytvoření komplexu pro zpracování a ukládání dat a potřebné IT infrastrukturu od nuly, výběr personálu pro provoz projektu, organizaci práce s daty ve firmě zaměstnavatele a zákazníků.

Vzdělaní : vysokoškolské, se zaměřením na řízení organizace. Zkušenost. Obdobná praxe ve společnosti specializující se na organizaci center pro zpracování dat a firemní IT infrastruktury po dobu nejméně 7 let.

Jazyky : angličtina, ruština, čeština (základní pro komunikaci v kanceláří), další jazyky výhodou.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost