Seřizovač/ka
SCHENKER spol. s r.o.
Strančice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Všechromy 65, StrančicePrvotní kontakt : - e-mail : lucie.horova dbschenker.comUpřesňující údaje : - Nutná vyhláška č.

50- budete se starat o údržbu produkčních linek a jiných zařízení (se zaměřením na povrchové úpravy, balící linky, apod.

zastřešíte preventivní údržbu linek a zařízení- spoléhat na vás budeme při diagnostice a řešení poruchových stavů, odstranění menších závad- jako technická podpora budete spolupracovat s kolegy z provozu, údržby a dalších oddělení- těšit se můžete i na jiné nové výzvyZaměstnanecké výhody : Příspěvěk na stravování, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní / životní pojištění, výhodný tarif T-mobile, odměna za loajalitu, možnost růstu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost