Operations Executive
Kuoni Destination Management s.r.o.
Praha-Karlín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Rohanské nábřeží č.p. 671 / 15, Karlín, 186 00 Praha 86PRVNÍ KONTAKT telefonicky v čase 9 : 00 - 16 : 00 hod.

na č.tel. : použijte odpovědní formulář, nebo e-mailem na adr. : použijte odpovědní formulář Kontaktní osoby Hana Topinková Petra Troníčková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Klíčové činnosti (pracovní náplň) zpracování a potvrzování objednávek / rezervací / potvrzení ve firemním rezervačním systému přiřazování rezervací odpovědným dodavatelům a monitorování jejich potvrzení komunikace v anglickém jazyce s dodavateli (telefonická, mailová, v systému) a s interními obchodními odděleními v Asii, Americe a Londýně (kontrola systému, potvrzování změn a poskytování informací)vyjednávání cen v případě potřebydobré porozumění všem pracovním systémům administrativní podpora ostatním evropským kancelářím v rámci firmy zpracování projektů dle pokynů nadřízených Požadavkyprokazatelná aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2) + plynulá či pokročilá znalost dalšího evropského jazyka následovně : němčina, italština, španělština, francouzštinaschopnost komunikace na všech úrovních v multikulturním prostředí organizační schopnostiflexibilita a schopnost pracovat pod tlakemvzdělání v oboru hotelnictví / cestovního ruchu / administrativy výhodou znalost práce na PC - Microsoft Office (Outlook, Word, Excel) zaměření na detaily včetně dobrých matematických dovedností a logiky ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 25 dnů dovolené, 3 Sick day, 2 Other leave, Refer your friend bonus, Cafeteria, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, firemní akce, flexibilní pracovní doba

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost