Integration tester / Test automation enginner for Siemens
Siemens
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

našem R&D centru Siemens Advanta se zabýváme vývojem produktů (vývoj software, hardware, mechanickou konstrukcí a jejich testování) pro koncept nové generace systémů v rámci Průmyslu 4.

0 . Zakládáme si na vysoké odbornosti, pečlivém přístupu a týmové práci. Podporujeme osobní rozvoj a umožňujeme realizovat vaše nápady.

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci na vývoji zcela nového produktu. Náš tým, jehož se stanete součástí bude mít za úkol navrhnout, vyvinout a otestovat různé senzorové moduly, které najdou využití ve spolupráci s dalšími produkty průmyslové automatizace.

Podílíme se tvorbě specifikací produktu a vytváříme vlastní architekturu a frameworky. To vše ve spolupráci s vývojáři na mezinárodním projektu.

Budete se věnovat především Integračnímu testování od plánování po realizaci a report na různých úrovních integrace (SW-SW komponent test, SW-HW integrační test, výkonnové testy, ) Tvorba a údržba testovací dokumentace Návrh a realizace testů Návrh, konstrukce a údržba testovacích přípravků a sestav Těšit se můžete zejména na : až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému) bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč (dle úrovně technických znalostí) flexibilní pracovní doba a home-office individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (ze zahraničí do ČR 100 000,- Kč, v rámci ČR 50 000,- Kč) příspěvek na stravování formou e-stravenek příspěvek na Multi-sport kartu Měl / a byste mít : Znalost programovacích a skriptovacích jazyků (např.

C / C++, C#, Java, Python, Bash, ) Znalost specifických vlastností embedded zařízení výhodou Zkušenost s podpůrnými nástroji pro automatizaci testů výhodou (např.

Jenkins, Jira, TFS) Zkušenost s PLC a jejich programováním vítána Zkušenost s aplikačním testováním vítána (např. Selenium, Tosca, ) Zkušenost s komunikačními protokoly vítána (např.

PROFINET, PROFIBUS, Modbus, ethernet) Organization : Advanta Company : Siemens, s.r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost