Pracovník expedice - balič
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Veselí nad Moravou, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Hledáte zajímavou práci? Přidejte se s výrobě laviček a autobusových zastávek. Náplň práce : - Zabezpečování aktivit spojených s expedicí výrobků- Zodpovědnost za kvalitní a správné balení výrobků dle balících předpisů, příprava přepravních palet- Zajišťování ostatních manipulačních prací- Obsluha VZV, kontrola a provádění údržby na svěřených strojích a nástrojích.

Požadujeme : - Zkušenost na obdobné pozici ve skladu nebo na expedičním oddělení výhodou- Předchozí praxe s řízením VZV vítána- Schopnost se rychle učit a zorientovat se v novém prostředí- Manuální zručnost, fyzická zdatnostNabízíme : - Čistá měsíční mzda od 23.

000,- do 28.900,- Kč- Prémie až 5.000,- Kč / měs.- Denní diety 237,- Kč- Možnost čerpání finančních záloh- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnostiVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost