KALKULANT/ KALKULANTKA - CONTROLLER / CONTROLLERKA
HYDRA a.s.
Jičín, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kalkulace : Zajišťuje tyto činnosti : výchozí kalkulace, výsledné kalkulace, souběžné kalkulace, nabídkové kalkulace kondenzátorů, kontrola oceňování nedokončené výroby a polotovarů, ocenění v rámci roční závěrky NV a hotové výrobky, porovnání prodejních cen a následných kalkulací - výsledek tržeb.

Úzká spolupráce se strategickým nákupem, výrobou, vývojovým týmem a obchodním oddělením.Controlling : Provádí kontrolu přesné alokace fixních nákladů, jejich plánováním a vyhodnocováním odchylek se podílí na snížení spotřeby fixních nákladů.

Provádí detailní podporu pro prodej z hlediska sledování celkového obratu, efektivnosti dle jednotlivých zákazníků a prodejců (denní, týdenní a měsíční přehledy o stavu zakázek a tržeb).

Podílí se na vyhodnocování stavu pohledávek dle zákazníků a přijímá účinná nápravná opatření a doporučení směrem k prodeji s cílem snížení celkového salda pohledávek po splatnosti.

Na základě měsíčních výsledků firmy provádí dílčí hodnocení hospodářské činnosti a jejich výsledků v oblasti výnosů, nákladů, změn majetku.

Samostatně vypracovává reporting pro vedení společnosti vč. názorných prezentací. Organizuje a provádí kontrolu plnění rozpočtu v průběhu období a následně po jeho skončení.

Pro statistickou službu zajišťuje veškeré výstupy v měsíčním, čtvrtletním a ročním období. Podílí se na pracích souvisejících s roční účetní závěrkou.

Požadujeme : min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe výhodou, znalost AJ nebo NJ podmínkou, MS Office - uživatelská znalost, znalost systému Navision výhodou, pečlivost, spolehlivost, technické myšlení, komunikativnost.

Nabízíme : stálé a perspektivní zaměstnání, zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti, možnost seberealizace, pružnou pracovní dobu, nástup možný ihned, závodní stravování, týden dovolené navíc, bonus za plnou docházku, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify.

případě zájmu zašlete životopis na e-mail : vendula.hlavata hydra-components.com.V případě dotazů volejte : 737 216 344.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost