Půlnocí den nekončí! Vem noční směny až za 29 400Kč/měsíc!
McDonald's
Benátky Nad Jizerou, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Hledáme kolegy a kolegyně do nově otvírané restaurace McDonald's v Benátkách nad Jizerou, kteří preferují práci převážně v noci!Noční směny probíhají v časech 21 : 45 - 6 : 00.

Do půlnoci bys pomáhal / a připravovat burgery a po půlnoci potřebujeme vyčistit grily, přefiltrovat fritézu, očistit toastery, dát nádobí do myčky a uklidit.

Domluvit se můžeme na plný nebo částečný úvazek. Základní trénink po nástupu proběhne nejdříve na denních směnách, ale pak už můžeš mít většinu směn pouze v noci.

Jsi ten, koho hledáme?Jsi plnoletý / á? Chceš pracovat hlavně v noci? (3-5 nočních směn v týdnu) Máš chuť učit se novým věcem?

Jsi zodpovědný a je na tebe spolehnutí? Co ti nabízíme?- Nabízíme ti zajímavou a různorodou práci pro zaměstnavatele, který s tebou dlouhodobě počítá a výplatu pošle vždy do 10.

dne v měsíci. - Dostaneš nástupní mzdu až 29 400 Kč / měsíc. - Mzdy pravidelně ročně navyšujeme a odměňujeme ty, co pro nás pracují dlouho.

Po třech letech nabízíme příplatek za odpracované směny až 1100 Kč / měsíc. - Práce pro tebe bude i zábavou. U nás tě čeká uvolněná, neformální atmosféra.

Budujeme novou partu a ty můžeš být u toho! - Budeš pracovat v nové a nejmodernější restauraci McDonald's. - Každému šikovnému zaměstnanci dáváme šanci se vypracovat na vyšší pozice.

 • Za skvělou práci nebo vítězství v zaměstnanecké soutěži tě odměníme FlexiPassy. - Budeš mít benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald'
 • s, tak u všech našich partnerů. - Budeš mít možnost využít 50% slevu na stravování a nápoje v naší restauraci. Ozvi se nám!Stačí jen kliknout na tlačítko "Mám zájem", nebo nám rovnou zavolej na číslo 774 921 268.

  Franšízantprajs-zdenek## Benefits- Sleva na firemní výrobky / služby- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Vzdělávací kurzy, školení- Občerstvení na pracovišti- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost