Zdravotní sestra
Chronicare Mund s.r.o.
Brno-město, Brno
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.Chronicare je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na následnou intenzivní péči (NIP).

Pod značkou Chronicare fungují zdravotnická zařízení v Praze, Brně, Nymburce a Ostravě. Hledáme všeobecné sestry, sestry specialistky, praktické sestry a záchranáře do svého zařízení v Brně.

Chcete se podílet na budování nově vznikající pobočky zdravotnického zařízení, spoluvytvářet příjemné pracovní prostřední a mít možnost dalšího profesního růstu?

Nástup možný ihned nebo dohodou.Co Vás čeká?Odborná péče na lůžkách NIP a DIOP.Nové a moderní prostory s kvalitním zázemím pro zaměstnance.

Smysluplná práce ve zdravotnických službách.Co očekáváme od Vás?Odbornou způsobilost dle zákona 96 / 2004 Sb.Spolehlivost a vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody : Náborový příspěvek 50.000 až 100.000,-KčMožnost flexibilního plánování směn (12hodinové směny)Platové podmínky dle vzdělání a praxe + příplatky za noční a víkendové směnyNavyšování platu dle kariérního řádu.

Dovolená 5 týdnů.Možnost zajištění ubytování.Zajímavé firemní benefity : - příspěvek na stravování (po zkušební době)- 500,-Kč měsíčně na Flexi Pass (po 3 měsících)Po prvním roce : - příspěvek na dovolenou ve výši až 10 000,-Kč.

 • příspěvek na penzijní či životní připojištění- příspěvek na vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení, na dětské tábory, možnost bezúročné půjčky
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost