Provozní elektrikář
KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Velké Losiny, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : - opravy a údržba strojního zařízení, elektroinstalacePožadujeme : - vyučení - obor elektrotechnika- platné osvědčení vyhl.

50 / 78 Sb.minimálně samostané činnosti na elektrických zařízeních dle 6 vyhl. 50 / 78 Sb.- praxe na opravách instalací obráběcích strojů výhodou- manuální zručnost, samostatnostNabízíme : - zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí - jednosměnný provoz, pracovní doba od 6 : 00 do 14 : 30 hod.

 • týden dovolené navíc - dotované podnikové stravování, cena oběda 32,-Kč, - roční odměny - mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu - příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně, - zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny.
 • Kontakt : telefonicky, e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost