OBCHODNÍK NA PLNÝ ÚVAZEK
DSL Ltd.
Prague, Hlavní město Praha, Czechia
před 8 dny

Prague, Hlavní město Praha, Czechia DHL Express req64817 15 / 08 / 2018

Jsme nejmezinárodnější společnost a jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer , což nás moc těší! DHL Express (Czech Republic) s.

r.o. poskytuje svým zákazníkům expresních služby v oblasti B2B i B2C.Pro pracoviště společnosti DHL Express (Czech Republic) s.

r.o. v Praze-Nových Butovicích, Bucharova 2641 / 14 hledáme nového kolegu do oddělení Direct Sales Channel. Nejedná se o telemarketing, ale skutečný obchod s firmami.

Ať již máte zkušenosti nebo ne, důležitá je pro nás Vaše motivace stát se obchodníkem! Zaručit Vám můžeme maximální podporu nejen při zaškolení, ale i Vašem následném profesním a osobním rozvoji a to díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a přátelskému kolektivu.

Pracovní náplň : Aktivní rozvoj obchodu a vztahů se zákazníky v rámci existujícího portfolia, komunikace probíhá výhradně po telefonu.

Získávání nových zákazníků, kteří kontakt a nabídku z Vaší strany očekávají. Zodpovědnost za celý obchodní proces od úvodního rozjednání, přes stanovení podoby nabídky, vyjednání konečných podmínek až po podpis smlouvy.

Rádi na výběrovém řízení přivítáme uchazeče, který : Má SŠ vzdělání (maturita podmínkou). Umí a chce používat angličtinu (alespoň základní znalost).

Touží si dobře vydělat a chce být svými příjmy nezávislý na plnění plánu ostatních kolegů. Rád komunikuje se zákazníky a obchod je to, co ho dělá šťastným a spokojeným.

Chce pracovat v mladém a energickém kolektivu pro jedničku na trhu dopravy a logistiky. Rád se učí novým věcem a pracuje na svém dalším rozvoji.

Úspěšný uchazeč může očekávat : Nadstandardní finanční ohodnocení - fixní plat + neomezená pohyblivá složka. Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a možnosti individuálního koučinku.

Paletu firemních benefitů (stravenky zdarma, přes slevy u našich dodavatelů / partnerů až po sportovní vyžití). Podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí.

Zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění Top Employer . Týden dovolené navíc a sick-days. Nástup možný dle dohody.

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!Kontakt : Jitka.Cihakova dhl.comhttp : / / www.jobs.cz / pd / 1300040341 / ?rps 202

Sign up for Alerts by adding your e-mail address, choose a category and / or select a location (start typing for suggestions to select a location).

Click the Add button to add your one or more alerts before submitting by clicking on Sign Up . You must have at least one alert in the list below in order to subscribe.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost