Řidič VZV - skladník
KATAFORESIS CZ, s.r.o.
Dašice, Pardubice, Czech Republic
před 6 dny
source : Personálka.cz

KATAFORESIS CZ, s.r.o. je zavedená společnost se sídlem v Dašicích, která pro své zákazníky zajišťuje, již více než 20 let, povrchovou úpravu kovů.

Do týmu oddělení logistiky hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici ŘIDIČ VZV - SKLADNÍK .

Pokud máš zkušenosti s řízením VZV a obsluhou skladu, kontaktuj nás. Nástup možný IHNED!

Náplň práce :

  • nakládka a vykládka kamionů
  • naskladňování a vychystávání výrobků
  • zavážení výrobků k lakovací lince a odvoz do skladů
  • veškerá manipulace realizována pouze technikou / VZV
  • Očekáváme :
  • vyučení
  • vyučení
  • praxi a zkušenosti s řízením VZV
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu ( ranní směna 6 : 00-14 : 00. odpolední 14 : 00-22 : 00, noční 22 : 00-06 : 00, provoz pondělí-pátek)
  • zdravotní způsobilost odpovídající pracovnímu zařazení
  • Nabízíme :

  • finanční ohodnocení od 25.000 Kč / měs
  • práci na plný úvazek na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • stabilní práci a stabilní termín výplaty mzdy
  • 13. plat
  • věrnostní bonus
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • nástup možný ihned
  • Požadavky

  • Minimální vzdělání : Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Pitný režim
  • Stravenkový paušál
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.