Pracovník/ce obslužné péče ve zdravotnictví
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Cheb, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Nemocnice Cheb, K Nemocnici 1204 / 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.

Pracovní doba : 12-ti hodinové směny se začátkem směny dle potřeb provozu daného oddělení (tzn. může být v rozsahu 6 : 00-18 : 00 h, 6 : 30-18 : 30 h, 7 : 00-19 : 00 h).

Náplň práce : pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod přímým vedením zdravotnického pracovníka (péče o hygienu pacienta, jeho lůžko a prádlo, podávání stravy, polohování pacienta, doprovod na vyšetření, asistence zdravotním sestrám a lékařům, základní administrativní a technické práce, manipulace s biologickým materiálem).

Požadujeme : znalost základů ošetřovatelské péče, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, profesionální přístup, flexibilita.

Nabízíme : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna. Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat v pracovní dny 8 : 00-15 : 00 h) anebo e-mailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost