PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE
Energetické opravny, a.s.
Náchod
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.Náplň práce : provádění oprav strojích zařízení v energetice, komunikace a spolupráce s mistrem realizace, periodické kontroly strojního zařízení v energetice, zajištění odborných činností dle požadavků zákazníka.

 • Požadavky : SŠ, SOU v oboru strojírenství; praxe min. 2 roky; ZK 111 výhodou; dobré organizační a komunikativní schopnosti;
 • schopnost rychle se učit; důslednost, samostatnost, flexibilita a loajalita.Zaměstnavatel nabízí : motivační platové ohodnocení, firemní benefity, možnost profesního a osobního rozvoje, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolené, možnost náborového příspěvku.

  Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, prémie a odměny.Kontakt zasláním životopisu na e-mail : slowikova eopru.cz

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost