Staň se SW Test Engineerem ve firmě, která za to!
People Consulting s.r.o.
Praha-Stodůlky, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Staň se SW Test Engineerem!Práce snů máš zkušenosti s testování? Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.

r.o. s více než 10letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které : - Mají zájem dělat práce, která je bude bavit.

 • Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.Hledáš zajímavou práci, která Vás bude bavit?
 • Zajímá tě automatizace a řídicí technika? Chceš být součástí vývoje nových technologií?SW TESTERCo bude Vaší náplní práce : - Testování průmyslových komunikačních protokolů / produktů průmyslové automatizace / řídicích systémů- Návrhu testovacích postupů dle specifikace produktu- Implementaci automatických testů- Provádění testů, analýze a reportování výsledků- Spouštění automatizovaných testů- Spolupráci s vývojáři během opravování chybPožadujeme : Náš klient požaduje : - SŠ / VŠ vzdělání technického / elektro zaměření podmínkou- Komunikativní znalost AJ nebo NJ- Zodpovědnou a kreativní osobnost se zájmem o elektroniku a inovace- Znalost objektově orientovaného programování (C#, Python, Java, C++.

 • Chuť se vzdělávat a rozvíjet svoje znalosti- Znalost síťových nebo průmyslových komunikačních protokolů výhodou- Znalost PLC a řídicích systémů výhodouNabízíme : Náš klient nabízí : - Možnost spolupráci s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje hardware, mechanika, projektový management, výroba.
 • Je zde možné i vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu- Práci na HPP- Flexibilní pracovní dobu- Možnost home-office- Worklifeballance- Krásné pracovní prostředí- Být součástí špičkových projektů- Ojedinělá kultura- Nástupní bonus- Firemní školka a jazykové kurzy- Cafeteria- Dovolená až 33 dníVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost