EXPORT MANAGER pro EU - produkce z papíru
Stimul - personální poradenství
Praha-Kunratice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro výrobní a obchodní společnost, která se pohybuje v oblasti zpracování papíru a výroby papírenských produktů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku.

Obsazujeme pracovní pozici : EXPORT MANAGER pro EU - produkce z papíruVaším úkolem bude pokračovat v obchodních aktivitách zaměřených na export produkce do zemí EU.

Jde o seniorní, samostatnou pozici, kterou lze zastávat z kterékoliv části ČR. Konkrétní úkoly : vyhledávání a rozvoj nových obchodních vazebpéče o stálé klienty a odběratelejednání o obchodních podmínkáchtvorba nabídek včetně cenových kalkulacícesty za klienty pro otevření nových vztahů nebo udržení kontaktůzasmluvněnídohled na realizaci dodávek, reklamacepravidelný reportingPožadujeme : SŠ / VŠ obchodního typupraxe v exportních aktivitách vztah k papírovým produktům, obalům, knihám apod.

zkušenost z tiskařského oboru výhodouochota cestovatznalost angličtiny nebo němčinyNabízíme : interní podpora obchodního exportéracenově konkurující produktysamostatnost a možnost využít zkušenostiosobní auto i k soukromému využitíVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost