Vývojáři softwaru
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. erika.vrsecka rsm.cz, kontaktní osoba Vršecká ErikaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Zpracování obchodních požadavků do dokumentů / specifikací s vysokým / nízkým technickým designemPříprava balíčků kódů a dokumentace vztahující se k propagaci kódu ve výrobním prostředíPoskytovat konzistentní podpory pro kontinuitu provozuSpráva účtů podpory a analýza základních příčin a jejich rozlišeníPříprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kóduRozsáhlé zkušenosti v různých technologiích společnosti Microsoft, jako jsou ASP.

NET, C #, MVC, Web API, AngularJS, WCF, SQL Server, AngularJS, jQueryPracovní zkušenosti se systémy řízení JIRA, Confluence, ServiceNow a RemedyZnalost dalších nástrojů CMS, jako je Sitecore atd.

Vynikající schopnosti při ladění a používání kóduSilná komunikace a týmová koordinační dovednostiZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost