přestavbové čety
TECNOCAP s.r.o.
Střížovice
před 7 hodinami
source : Hitprace
 • KONTAKT E-MAILEMNáplň práce : - přestavba linek- správa a údržba nástrojů- vedení záznamů o výkonu a údržbě nástrojůPožadujeme : - výuční list ve strojním oboru- praxe na technické pozici výhodouNabízíme : Měsíční prémie uvedené vedoucím pracovníkemMzda po zaškolení - dle produktivity práceVýkonnostní prémie Bonus plán - 1500 - 3000 Kč / měsícOdpolední příplatek 10,- Kč / hod;
 • příplatek za hluk 9,- Kč / hodzávodní dotované stravování (cena pro zaměstnance je 24,- Kč)Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)Odměna za plnou docházku 500 Kč / měsíc formou karty FlexiPass13.

  plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)Stravenky v hodnotě 50,- Kč za práci o víkendu (odpracovaných 7,5 hod.

  Příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč / měsíc (dle odpracovaných let)Výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost