INŽENÝR/KA KVALITY
ALPER a.s.
Prostějov, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ALPER a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Vrahovická 4530, Prostějov 1 (Prostějov), 79601
  • Přidáno : 22.8.2018
  • Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti :

    Nástup ihned. Osobní konktakt po tel. domluvě paní Mgr. Bartoňová tel. : 727 961 073 nebo e-mail kristyna.bartonova alper.cz.

    Požadavky :

  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivita, flexibilita, proaktivní přístup k práci
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Pracovní náplň :

  • kontrolní činnosti - akční plány, procesy, výroba, systémy kontrol
  • reklamační řízení, plnění zákaznických požadavků
  • spolupráce při určování kořenových příčin, stanovení nápravných opatření
  • evidence a správa interní dokumentace, vizualizace
  • spolupráce při interních auditech výrobku, procesu a ISM
  • komunikace s externím ekologem
  • zajištění analýz, praktické využití nástrojů kvality (5xProč, Ishikava)
  • Nabízíme : dlouhodobou práci na HPP, pozice je vhodná pro absolventy, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, příspěvek pro děti zaměstnanců, a další.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)