Energetic.ON #2
E.ON SE
Czech Republic
před 8 dny

Vaše úlohy

Co Energetic.ON vlastně je?

Jedná se o seriál jednodenních setkání, které jsme připravili pro studenty technických vysokých škol. Druhý díl bude zaměřen na téma Obchodování s elektřinou pod taktovkou kolegů z útvaru Pořízení energie.

Na co se můžete těšit?

Seznámíme vás s činností daného útvaru ze společnosti E.ON Energie, a. s.. Celý den se vám budou věnovat naši kolegové, kteří se specializují na obchodování s elektřinou a na cenotvorbu.

rámci interaktivní části programu budete mít jedinečnou možnost zjistit a vyzkoušet si, jak reálný trh s energiemi funguje a s jakými úlohami se kolegové každodenně potýkají.

Máš technické znalosti, ale nedokážeš je propojit s ekonomickou praxí? Zajímalo by tě ekonomické pozadí jednotlivých oddělení společnosti E.

ON? Přihlas se na Energetic.ON #2!

Energetic.ON #2 proběhne ve čtvrtek 21. února 2019 v Praze.

Váš profil

 • Student elektrotechniky po absolvování min. 2. ročníku VŠ
 • Zájem o energetiku
 • Chuť strávit den s kolegy ze společnosti E.ON
 • Jak se můžete přihlásit :

  K přihlášení využijte náš online systém a nahrajte do něj životopis.

  Uzávěrka přihlášek je do 10.2.2019.

  Nabízíme

  Spolecnost E.ON prosazuje zásady rovných príležitostí a aktivne podporuje rozmanitost, rovnost a flexibilitu.

  E.ON

  E.ON je mezinárodní energetická spolecnost v soukromém vlastnictví. 40 000 našich kolegu ve 13 zemích každodenne pracují na technických inovacích a uživatelsky vstrícných rešeních pro nový svet energie.

  Jsme první velkou energetickou spolecností, která se intenzivne soustredí na budoucí energie prostrednictvím energetických sítí, energie z obnovitelných zdroju a rešení pro zákazníka.

  E.ON Česká republika s.r.o.

  E.ON Česká republika, s.r.o. operativně realizuje a aplikuje strategii E.ON na českém trhu. Svou přítomností v Čechách a detailní znalostí podnikatelského prostředí je nejbližším partnerem pro řešení všech aktuálních záležitostí koncernu v České republice.

  E.ON Česká republika, s.r.o., je v rámci energetické skupiny E.ON v České republice zodpovědná za realizaci strategických rozhodnutí a poskytování servisních služeb.

  Koordinuje a řídí aktivity skupiny a usiluje o získání dlouhodobého a vedoucího postavení na českém energetickém trhu.

  Oddělení

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost