Referent/ka odboru investic a projektové podpory (investiční
Město Tišnov
Tišnov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt pro získání informací telefonicky nebo e-mailem, v případě zájmu nutná přihláška do výběrového řízení.Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent / ka odboru investic a projektové podpory (investiční referent / ka) na donu určitou po donu dlouhodobé nepřítomnosti.

Popis pracovní pozice : Realizace a koordinace investičních akcí města.Požadavky : SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č.

128 / 2000 Sb., o obcích; zákon č. 134 / 2016 Sb., o veřejných zakázkách; zákon č. 183 / 2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), vše ve znění pozdějších předpisů), dobrá znalost práce s PC, ŘP skup.

B, morální bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita, obchodní uvažování, kreativní schopnosti.

Nástup dle dohody. Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 9-

10. ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 13.11.2019 písemně na adresu : MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV, nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 13.

11.2019 - do 17 : 00 hod., a to v zalepené obálce s textem : "Výběrové řízení - Referent / ka OIPP-NEOTVÍRAT".Další informace na použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost