SKALDNÍK, PŘÍPRAVÁŘ VOZŮ ČD - na HPP/DPP (Praha 4)
JLV, a.s.
Praha-Michle, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Skladník, přípravář vozu - práce na HPP nebo brigádně : příprava zboží do přepravních boxů pro expedici do jídelních vozů Ze skladu v JLV a.

s. zásobujeme jídlem a pitím cestující ve vlaku Českých drah. Než vlak vyjede, musíme si máknout, ale pak se najde čas i na odpočinek.

U nás Vaše zdraví neničíme. Vyberte si práci v JLV a Vaše plotýnky Vám za to poděkují. Hledáme přátelské lidi se smyslem pro humor! Jak vypadá náš člověk ze skladu?

 • Je platným členem týmu, nezkazí žádnou legraci - Nevadí mu 12-ti hodinové denní / noční směny (režim dlouhý / krátký týden) - Umí vzít za práci, když je třeba - Neskučí a nenadává, protože ví, že se šéfem se vždy domluví Jak vypadá pracovní den přípraváře : - připravuje zboží do přepravních boxů pro expedici - manipulace se zbožím, ukládání zboží do regálů - přebaluje zboží do menších celků, aby byly na vlacích lépe využitelné Práce není vhodná pro ženy z důvodu zvedání těžkých břemen.
 • BRIGÁDA : mzda 150 Kč / hod. Místo pracoviště : Chodovská 3 / 228, Praha 4 MichlePožadujeme : · základní znalost práce na PC · řidičský průkaz skupiny B a oprávnění na AKU vozík výhodou · dobrý zdravotní stavNabízíme : - závodní stravování - dotace na oběd od 45 Kč denně - po roce příspěvek na penzijní připojištění 300-800 Kč měsíčně - přátelskou atmosféru - možnost dalšího rozvoje na specializované nebo vedoucí pozice s vyšší mzdou - firemní fitness zdarma Hrubá mzda : 25.

  000 - 27.000 KčVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost