TECHNIK KVALITY
AC Jobs
Hodonín
před 11 dny

Máte SŠ technického zaměření a ovládáte anglický jazyk? Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou stabilní společnost?

Významná výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici : TECHNIK KVALITY (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • nastavování procesů kvality ve výrobě
  • kontrola dodržování procesů a jejich optimalizace
  • spolupráce při zavádění prototypů do výroby
  • řešení reklamací
  • komunikace a spolupráce s kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ strojírenství
  • anglický jazyk na mírně komunikativní úrovni
  • znalost požadavků norem ISO9001
  • znalost nástrojů pro řízení kvality
  • praxi na podobné pozici - výhodou
  • Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • firemní akce
  • místo výkonu práce : Brno
  • Požádat