Strojní dělník, operátor
Obaly Adamec a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 731 479 786, e-mailem. Životopis zašlete na email : kariera obaly-adamec.

czV prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

 • Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety;
 • plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do připravovaného nového, moderního výrobního areálu, provozu v Ostravě vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Strojní dělník, operátor.

  Předpoklad zahájení provozu v Ostravě-Zábřehu prosinec 2022 / leden 2023, do té doby dočasně výkon práce v provozovně v Bohumíně na adrese Čs.

  armády 133.Náplň práce : Obsluha stroje na dokončení a stroje na lepení rukávů. Řezání kotoučů. Požadavky : fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě.

  Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 107 Kč / hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky.

  Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost