Pizzař/pizzařka
TURBO PIZZA s.r.o.
Chomutov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : chomutov turbopizza.cznebo volat na tel. : 778 433 353 a domluvit pohovor.

Místo výkonu práce - ChomutovDo oblíbené pobočky v Chomutově přijmeme do svých řad nové pizzařeVýroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.

Požadujeme - chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci.

vlastní seberealizaci a chuť kariérně růstNabízíme - nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček ,v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost