Kovář
ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Kovář.

Požadujeme : " fyzickou zdatnost" pracovní nasazení" loajalitu" odbornost" manuální zručnostNáplň práce : " Obsluha kovacích linek " Montáž a demontáž nářadí " Seřizování kovacích linek " Vizuální kontrol a kvality " Vedení osádky kovací linky " Znalost a dodržování pracovních postupů" Čtení technických výkresů" Obsluha mostového jeřábu" Vázání břemenZaměstnanecké výhody : Dovolená navíc, stravenky, odměna za hospodářský výsledek, příspěvky na dovolenou, výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost