BACKEND PROGRAMÁTOR APLIKACÍ (mobilní telefon, dovolenou navíc, jazykové vzdělávání)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Lákalo by vás pracovat na vývoji aplikací pro sběr dat? Potřebovali bychom zkušenosti s Javou, Springem či / a JPA. Znalosti komunikačních nástrojů REST a SOAP pak velkou výhodou! Angličtina stačí na pasivní úrovni.

CO BUDETE DĚLAT? Spolupracovat na vývoji aplikací určených ke sběru a zpracování dat klientů Navrhovat a vyvíjet aplikační logiku, rozhraní a kooperující systémy Pravidelně komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavkyNabízíme : Zázemí silné a stabilní společnosti Vývojářský tým, kde vás rádi zaučí Pružnou pracovní dobu Firemní notebook + další monitory Mobilní telefon Dovolenou navíc Občerstvení na pracovišti Příspěvek na jazykové vzdělávání Místo výkonu práce : Region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost