Stavbyvedoucí
PALIS Plzeň, spol. s r.o.
Všeruby, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Jsme stabilní společnost s historií 30 let . Stavíme prefabrikované dřevostavby na míru klientům Od rekreačních chat po školské a veřejné budovy .

Máme vlastní výrobní areál s moderním vybavením . V oboru máme velice dobré reference a pravidelně získáváme prestižní ocenění .

POŽADAVKY : - minimálně SŠ stavebního směru , praxe v oboru 5 let- technické předpoklady, zodpovědný přístup , loajalita ,samostatnost- organizační schopnosti při vedení stavbyNáplň práce : - přijímání a předávání stavebních zakázek- tvorba harmonogramů staveb, vedení a koordinace staveb - kontrola ekonomiky zakázek- vedení kontrolních dnů- kontrola dodržování BOZP- řízení činnosti kmenových zaměstnaců- řízení činnosti subdodavatelů NABÍZÍME : - 50.

000,- - 70.000,- KČ / měsíc- smlouvu na dobu neurčitou- práci v mladém přátelském kolektivu- služební vůz- telefon

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost