Předák úseku místních komunikací
Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace
Nový Jičín, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

z : 12.07.2022 Vhodné i pro OZZPopis práce : - Zodpovědnost za realizaci a kontrolu zimní údržby města- Zodpovědnost za realizaci a kontrolu čištění města- Správa a údržba vozového parku úseku MK (drobné opravy, STK+ME, kontrola provozuschopnosti vozidel, evidence servisu vozidel)- Řízení motorového vozidla s nejvyšší přípustnou hmotností 12 000 kg- Hlášení a řešení provozních závad- Pomocné práce při ostatních činnostech úseku místních komunikací (opravy a úklid komunikací)- Organizace pracovních skupin vyplývající ze zajištění městských kulturních a sportovních akcí- Administrativní práce související s výkonem požadovaných činností (výkaz prací pro zřizovatele)- Kontrola za správnosti podkladů k fakturaci doplňkové činnosti- Plnění povinností v oblasti vnitřního kontrolního systému- Zastupování vedoucího úseku místních komunikacíPožadavky : - SŠ s maturitou- Řidičský průkaz sk.

B" a sk. "C" nutný, skupina "E" výhodou- Profesní průkaz řidiče Výhodou : - Praxe v oboru mechanizace vozidel, stavebnictví a údržby komunikací- Strojní průkaz - Organizační schopnosti a manuální zručnost- Zkušenosti s MS Office (Word, Excel)- Odolnost proti stresu, zkušenosti v podobné pozici (předák, mistr)Kontakt : Ing.

Kateřina Mihálová - personalistka / 556 764 846, 731 532 939, e-mail : pam tsnj.cz. Profesní životopis, kopii dokladu o dosaženém vzdělání a požadovaná oprávnění uchazeči doručí osobně, elektronicky nebo zašlou poštou na Technické služby města Nového Jičína, Suvorovova 909 / 114, Nový Jičín (v zalepené obálce s nápisem NEOTVÍRAT- VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PŘEDÁK MK) do 15.

8.2022. Předpokládaný termín výběrového řízení 19.08.2022.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost