JAVA PROGRAMÁTOR
Grafton Recruitment
Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Jste zkušení programátoři v Java, uvažovali byste o nové příležitosti a vyhovuje Vám přátelské prostředí - žádný velký open space?

tom případě nám zašlete svou reakci a my Vám rádi představíme pozici JAVA PROGRAMÁTOR.Budete mít na starosti všechny fáze vývoje, analýzy, komunikaci se zákazníkem, specifikaci, vývoj, implementaci.

BENEFITY :

 • pružná pracovní doba* roční bonus na využití dle vlastních preferencí (sport, kultura, dovolená..)* 5 týdnů dovolené + sick days* možnost dalšího vzdělávání* jazykové kurzy* velice přátelská atmosféra na pracovišti
 • POŽADAVKY :

 • zkušenosti v rámci vývoje v JAVA (SE)* J2EE výhodou* schopnost dorozumět se v angličtině - středně pokročilá úroveň* analytické schopnosti* týmový duch, dobré komunikační schopnosti
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost