Disponent /disponentka logistiky
Annonce
Týniště nad Orlicí, CZ
před 6 dny

telefonicky nebo osobně na pracovišti. POŽADUJEME : - SŠ v oboru strojírenství, ekonomiky nebo podnikání - znalost na obdobné pozici minimálně roky - znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou - dobrá znalost MS Office a práce na PC - znalost IS MAX výhodou - flexibilitu, samostatnost, komunikativnost, cílevědomost, spolehlivost.

NÁPLŇ PRÁCE : - řeší dodávky materiálu do závodu - komunikuje s dodavateli - vystavuje a odesílá objednávky / odvolávky na dodavatele / zákazníky - objednává přepravu - vkládá a kontroluje kmenová data k přiděleným dílům / materiálům - spolupracuje se skladem při přípravě expedice - tiskne štítky apod.

 • vystavuje průvodní doklady k dodávkám, zásilkám - dodací listy, faktury - sleduje splatnost faktur a urguje pohledávky - odpovídá za obalová konta.
 • NABÍZÍME : - zázemí mezinárodní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy - pružnou pracovní dobu - benefity v rámci programu Cafeterie, týdnů dovolené, -.

  mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění a jiné, dle platné kolektivní smlouvy.

  Nabízíme

 • Podnikové stravování
 • Dovolená navíc
 • plat, benefity v rámci programu Cafeterie
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost